Genel Paket Özellikleri

E-Ticaret paketlerimizle alakalı merak ettiğiniz özelliklerin listesi burada.

i-Kobi Destek Sistemi

Yönetim panelinizden hızlıca teknik destek kaydı oluşturabilir ve sonrasında da takibini yapabilirsiniz. 2017 yılı içinde ekibimizin yazılı destek taleplerini yanıtlama ortalaması 10 dakikanın altındadır.

  • - Hızlı yanıt süresi
  • - 7/24 Destek talebi oluşturabilme
  • - Uzman ve profesyonel destek ekibi

Ücretsiz Program Eğitimleri

i-Kobi e-ticaret konusundaki tecrübelerini düzenli olarak gerçekleştirdiği eğitimlerinde müşterilerine aktarır. Teknik bir bilgiye sahip olmasanız da detaylı eğitimlerimiz sayesinde sitenizi ve e-ticaret süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Eğitimlerimiz haftada 2 sefer olmak üzere eğitim salonumuzda düzenlenir.

Program Kullanım Dokümanları

i-Kobi E-Ticaret Paketi’nin kullanımı ile ilgili her zaman kullanıcı kılavuzlarına sahipsiniz. Gelişmiş yardım sayfaları ile ister e-ticarete yeni başlıyor olun, ister tecrübeli bir mağaza yöneticisi olun, ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Program Anlatım Videoları

E-ticaret sitenizin tüm modüllerini kolayca kullanabilmeniz için, yönetim panelinizden ulaşabileceğiniz eğitim videolarını izleyebilir, ipuçlarını takip ederek kullanımınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Ücretsiz Yazılım Güncelleme

i-Kobi E-ticaret Paketi kullanıcıları, geliştirilen özelliklerden, güncellemelerden ücretsiz ve otomatik olarak faydalanır. Her güncelleme paketinin içeriğini ayrıntılı bir şekilde yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

Bizi Tercih
Edenler
Çok Mutlu!