Genel Paket Özellikleri

E-Ticaret paketlerimizle alakalı merak ettiğiniz özelliklerin listesi burada.

Tüm Bankaların Sanal POS Altyapıları

Türkiye’de sanal POS hizmeti sunan tüm bankaların sanal POS altyapıları sistemimiz ile uyumlu çalışmaktadır. Vade oranlarını ve taksit seçeneklerinizi dilediğiniz bankaya göre düzenleyebilirsiniz.

  • - Tüm banka POS altyapıları ile entegrasyon
  • - 3D doğrulama sistemine uyumlu
  • - Taksit ve vade oranlarını düzenleme
  • - Artı taksit kampanyaları tanımlayabilme

Alternatif Sanal POS Entegrasyonları

Bankalara tek tek sanal pos başvurusu yapmak yerine, birçok bankanın kullanım seçeneklerini sunan servisleri kullanabilirsiniz. TürkPos, PayU, Iyzico ile otomatik entegrasyon seçeneği bulunan E-Ticaret paketlerinde hesap bilgilerinizi yazarak sanal POS’larınızdan ödeme almaya başlayabilirsiniz.

  • - TürkPos, PayU, iyzico sanal POS altyapıları
  • - Birden fazla ödeme sistemi ile aynı anda entegrasyon

3D Secure ile İşlem

3D güvenlik altyapısı ile, kredi kartı ile yapılan işlemlerde sahte kart kullanımının tamamen önüne geçebilirsiniz. 3D sistemi, sipariş esnasında kullanıcının cep telefonuna gelen şifre ile siparişini onaylamasını ve tamamlamasını sağlar.

Alışverişsiz Tahsilat Sistemi

Özel tahsilat modülü, B2B e-ticaret işletmelerine özel olarak geliştirilmiştir. Bu özellik, herhangi bir ürün satın alınmasına gerek olmadan, ödeme almanıza olanak sağlar.

  • - Borç ve alacak tahsilatı yapabilme
  • - Bayilere özel ödeme sistemi sınırlandırma

Havale / EFT Ödeme Altyapısı

Kredi kartı ile ödeme yapmak istemeyen müşterileriniz için, Havale / EFT ile ödeme imkanı sunabilirsiniz. Sisteme ödeme bekleniyor olarak düşen bu siparişlerin ödeme süreci tamamlanınca sevkiyatını yapabilirsiniz.

Özel POS Kampanyaları Tanımlamaları

Bankaların mağazanıza sunduğu özel POS kampanyalarını ürünlerinize yansıtarak fiyat rekabetinde avantaj sağlayabilirsiniz. Belirli bir fiyatın üzerindeki veya kategorideki ürünlere özel taksit oranları tanımlayabilirsiniz.

Bizi Tercih
Edenler
Çok Mutlu!