Genel Paket Özellikleri

E-Ticaret paketlerimizle alakalı merak ettiğiniz özelliklerin listesi burada.

Kupon ve Hediye Çeki Modülü

Müşterilerinize özel hediye çekleri oluşturabilir, indirim kuponları tanımlayabilirsiniz. Belirli ürünlerde, belirli tarih aralıklarında veya belirli bir sepet toplamında geçerli hediye çekleri oluşturabilirsiniz.

  • - Ürün ve kategoriye özel hediye çekleri
  • - Özel kural ve kriterlere bağlı hediye çekleri
  • - Toplu hediye çeki tanımlamaları

Parapuan Tanımlamaları

Parapuan sistemi ile müşterileriniz sizin belirleyeceğiniz aşamaları gerçekleştirdiğinde puan kazanabilir ve bu puanları yeni alışverişlerinde kullanabilir. Böylelikle müşterilerinizin daha sık alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

  • - Parapuan için tanımlayabileceğiniz farklı senaryolar
  • - Gelişmiş puan loglama sistemi

Mobil E-Ticaret Sitesi

Artan mobil cihaz kullanım oranlarını ve istatistiklerini yakından takip eden i-Kobi, geliştirdiği profesyonel e-ticaret altyapısı içerisine entegre ettiği mobil cihazlara uyumlu temaları ile müşterilerinize eşsiz bir e-ticaret deneyimi sunar. Tek tuşla farklı mobil tasarımlara geçiş yapabilir, mobil cihazlardan gelen siparişleri ayrı olarak raporlayabilirsiniz.

Çapraz Kampanya Tanımlamaları

Müşterilerinizin daha fazla ürün almalarını sağlamak için ürüne bağlı çapraz kampanyalar oluşturabilirsiniz. İki al bir öde, üç adet alana bir adet bedava gibi kampanyalar yapabilirsiniz. 40+ farklı promosyonu kampanya olarak sunabilirsiniz.

  • - 40’dan fazla gelişmiş kampanya senaryoları
  • - Kategori veya markaya özel kampanya oluşturma
  • - Sepet veya ürün bazlı strateji geliştirme

Sosyal Medya Pazarlama

i-Kobi sanal mağaza sistemi ile sitenizin sosyal medya hesaplarıyla eş zamanlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Sitenizde yaptığınız yenilikleri sosyal medya platformlarında paylaşabileceğiniz gibi müşterilerinizin de sitenizdeki ürünleri paylaşmalarını sağlayabilirsiniz.

  • - Otomatik Facebook’ta paylaşım, beğen butonları
  • - Twitter, Pinterest, Google+ gibi sosyal medya bağlantıları

Ürüne Özel İndirim

Ürünlere özel uygulayacağınız indirimleri i-Kobi E-ticaret Paketi içerisinden tek tuşla yönetebilir, toplu olarak güncelleyebilirsiniz. Ürüne özel kampanya indirimi, havale indirimi, kargo indirimi gibi tanımlamalar yapabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo Tutarı Tanımlayabilme

Satış odaklı oluşturabileceğiniz stratejilerden biri de istediğiniz bir kargo firması için ücretsiz kargo sınırı belirleyebilmektir. Böylece müşterilerinizin ilgili tutara ulaşması için yapacağı alışveriş miktarını artırmasını sağlayabilirsiniz.

+ Taksit Kampanyaları

Artı taksit kampanyaları ile, zaman zaman bankaların size belirli ürünler ve fiyat aralıkları için uygulayacağı artı taksit kampanyalarını sitenize yansıtabilirsiniz.

Davet Modülü

Davet modülü ile müşterileriniz, arkadaşlarını sitenize tek tuşla davet edebilir ve davet edilen kişilerin ilk alışverişlerinden sizin belirlediğiniz tutarda para puan kazanabilirler. Bu para puanları diledikleri siparişinde kullanabilir.

Bizi Tercih
Edenler
Çok Mutlu!