Konsept Tasarım

Sadece iKobi kullanıcılarına özel olarak sunulan tasarım hizmeti ile rakiplerinize öncülük yapın !

Kobi Konsept 1

Siteniz için 1 adet logo tasarımı ile birlikte tüm sayfalarda kullanılmak üzere, konseptinize özel tek sayfalık bir arayüz tasarımı yapılır, vitrin görünümleri ve buton temaları ise standart temalardan uygun olan şablonlardan kullanılarak arayüz kodlaması tamamlanır.

5.500 TL yerine 4.000 TL
Kobi Konsept 1
Kobi Konsept 2

Kobi Konsept 2

Konsept 1 paketinden farklı olarak 3 adet alternatif logo tasarımı yapılır. Tema tarafında, arayüz tasarımıyla uyumlu vitrin şablonu, ürün detay şablonu ve buton teması tasarımları yapılır. Size özel yapılan tasarımlar HTML, CSS ve JavaScript kodlama yöntemiyle e-ticaret paketinize entegre edilir.

6,500 TL yerine 5,000 TL

Kobi Konsept 3

Konsept 2 paketinden farklı olarak tema tasarımı tarafında ekstra bir giriş sayfası tasarımı yapılmaktadır. Giriş sayfası içerisinde, yapılacak tasarıma göre; temayla uyumlu slider, tablı carousel vitrinler, ürün veya kategorilere özel banner alanları ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanır. Alt yapısal mast alanlar, tasarım hizmeti kapsamında değildir. Bu hizmetlerin dışında talep edeceğiniz tüm detaylar için (örn. özel dinamik sayfa tasarımları, özel kategori sayfa tasarımları, vb.) ekstra hizmet bedeli talep edilebilmektedir.

9,800 TL yerine 7,000 TL
Kobi Konsept 3

Bizi Tercih
Edenler
Çok Mutlu!