Mesafeli Satış Sözleşmesi

 HİZMET VEREN
 ÜNVANI :  İKOBİ YAZILIM TİC. LTD. ŞTİ.
 VERGİ DAİRESİ :  ÜMRANİYE
 VERGİ NUMARASI :  
 ADRES :  SARAY MAH. ALEMDAĞ CAD. SİTE YOLU BİRLİK SANAYİ SİTESİ İ BLOK NO 4-5 ÜMRANİYE İSTANBUL
 TELEFON :  +9 0850 840 89 84

ALICI:
Alıcı, müşteri olarak iKobi'den hizmet almak isteyen kişidir. Alıcı’nın hizmet alırken bildirdiği adres ve iletişim bilgileri esas alınır. 

KONU
İşbu sözleşmenin konusu, ALICI`nın HİZMET VEREN`e ait www.ikobi.com.tr internet sitesinden elektronik ortamda sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz, ürün listesinde satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

www.ikobi.com.tr sitesinde yer alan ön bilgilendirme formu, mesafeli satış sözleşmesi ve yazılım sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Gerekli tüm bilgiler girildikten sonra işbu sözleşmenin okunup kabul edildiği müşteri tarafından ilgili bölüm işaretlenerek teyit edilir ve hizmet kiralama isteği tamamlanır. Hizmet kiralama isteği gerçekleştiği anda müşteri bu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır ve kabul ettiği sözleşmeler mail adresine gönderilir. 

GENEL HÜKÜMLER

CAYMA HAKKI
iKobi yazılımları tüm işlevleri ile birlikte bütün halinde kiralanan yazılımlardır. MÜŞTERİ hizmeti kiralamadan önce 15 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanmış ve hizmeti tamamıyla tecrübe ederek ve beğenerek kiralamayı kabul ettiğini, Müşteri ürün hakkında gerekli muayeneleri yaptığını, ticari işlerde TTK uyarınca cayma hakkı bulunmadığını beyan ve taahhüt eder.

Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

Bizi Tercih
Edenler
Çok Mutlu!