Müşteri Hizmetleri

E-ticaret yazılımlarımız , paketlerimiz ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili sıkça sorulan sorular.

LİSANS
 • Yazılımlarınızı kimler kullanamaz ?
  Mevzuat ve genelgelere aykırı her türlü ürün ile İ-KOBİ prensiplerine aykırı ürün satışı yapanlar i-Kobi e-ticaret yazılımlarını kullanamazlar.
 • E-ticaret paketleriniz ve fiyatları nelerdir ?
  İhtiyaçlarınıza göre her ürünümüz için 4 farklı e-ticaret paketimiz bulunmaktadır. E-ticaret Paketleri sayfamızdan aralarındaki farkları ve fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.
 • E-ticaret sürecinde sizden nasıl destek alabiliriz ?
  Mesai saatleri içerisinde, dilediğiniz zaman destek ekibimizden telefonla destek alabilirsiniz. Destek sistemi üzerinden talep oluşturabilir veya yardım videolarımızı izleyerek bilgi edinebilirsiniz. i-Kobi ailesi olarak, tüm süreçlerinizde yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.
 • Güncellemelerden ücretsiz faydalanabiliyor muyuz ?
  Yazılımlarımızda devamlı olarak yeni özellik geliştirmeleri ve düzenlemeler yapmaktadır. i-Kobi E-ticaret paketlerini kullandığınız süre zarfında çıkacak olan tüm sürüm veya güncellemelerden ücretsiz olarak faydalanırsınız.
 • Yıllık ücret alıyormusunuz ?
  Kanvas tablo paketleri dışında yıllık ücret tanımlamamız bulunmamaktadır.
 • Birden fazla domain kullanabilir miyiz ?
  E-ticaret siteniz için 1 adet ana domain belirlemeniz gerekmektedir. Diğer domainleriniz içinde sınırsız yönlendirme yapabilirsiniz. Yönlendirilen tüm domainler ana domain adı altında açılacaktır.
 • Domain değişimi yapılabiliyormu ?
  Evet domain değişimi yapılmaktadır.
GENEL
 • Sisteminiz hangi ödeme seçeneklerini desteklemektedir ?
  Kredi Kartı, Banka Havalesi / EFT, Kapıda ödeme seçenekleri, PayU, Iyzico ve ShopiNext ödeme seçenekleri sistemlerimizde aktif kullanılmaktadır.
 • Sitede kredi kartı güvenliği nasıl sağlanıyor ?
  i-Kobi E-ticaret Paketleri’ni kullanan sitelerdeki kartlı işlemlerin güvenliği, 256-Bit SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. SSL sertifikası ile şifrelenen kart bilgileri otomatik olarak işlemi gerçekleştirecek olan bankaya şifreli olarak iletilir ve işlem sonucu sisteme kaydedilir. Tüm işlemlerde hiçbir kredi kartı bilgisi sistemde tutulmaz. Bu sebeple ne siz, ne personeliniz ne de i-Kobi ekibi kart bilgilerine hiçbir şekilde erişemez.
 • Hangi bankaların sanal Pos altyapısını kullanabiliriz ?
  Türkiye’de sanal POS hizmeti veren 17 bankanın tamamının sanal POS entegrasyonları, sistemlerimiz tarafından desteklemektedir. Bankalara başvurarak alabileceğiniz sanal POS’unuzun bilgilerini sistemimize girerek, dakikalar içinde ödeme kabul etmeye başlayabilirsiniz.
 • Banka alternatifi ödeme sistemleri ile uyumlu mudur ?
  i-Kobi , PayU , Iyzico ve ShopiNext ile iş ortağı olarak çalışmaktadır. Sistemlerimiz, iş ortağımız olan bu ödeme sistemleri ile tam uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Bankalardan ayrı ayrı POS almak istemiyorsanız, bu ödeme sistemlerini tercih etmenizi öneririz.
 • Toplu olarak ürün güncelleyebiliyor muyuz ?
  Toplu fiyat, stok güncellemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Excel veya XML entegrasyonları ile de toplu güncelleme ve aktarım yapabilirsiniz. Excel veya XML entegrasyonları ile ürün giriş süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.
 • İstediğimiz kargo şirketleri ile çalışabilir miyiz ?
  Dilediğiniz kargo firması ile çalışabilirsiniz.
 • Farklı yetkilendirmelere sahip yönetici tanımlayabilirmiyiz ?
  Birden fazla site yöneticisi tanımlayabilirsiniz, herhangi bir limit bulunmamaktadır. Personelinize özel yetkilendirme ile modül ve özellik bazlı görme, düzenleme ve silme hakkı verebilirsiniz.

Bizi Tercih
Edenler
Çok Mutlu!